TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela: 9.00- +Franciszkę i Władysława Gaik; +Annę Kiełbowską.

11.30- Za Par.; +Krystynę w 13 r. śm. I Henryka Malkiewiczów.

16.00- +Jana Kowalskiego, dziadków Kowalskich i Wojtczaków.

Poniedziałek: 7.00- +Annę Kiełbowską.

Wtorek : 7.00- +Annę Kiełbowską.

10.00- pogrzeb śp. Sylwestra Nowajczyka z Teodorówki.

Środa : 7.00- +Annę – Genowefę Czajkowską (od Zbigniewa Woźniaka z rodziną).

Czwartek : 18.00- Wypominkowa i Wypominki : +Tadeusza Wlazło.

Piątek : 18.00- +Mariannę Bartosz i Macieja Cyngot.

Sobota : 17.00- Msza ślubna.

18.00- Msza Św. i Nowenna do Matki Bożej Jeziórkowskiej : Za Parafian – o wiarę, miłość, zgodę, zdrowie i trzeźwość w rodzinach; O rychłą beatyfikację Sług Bożych : Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, O. Kazimierza Wyszyńskiego, Matki Wincenty-Jadwigi Jaroszewskiej i o kanonizację bł. Ks. Jerzego Popiełuszki; +Zofię i Mariana Kołakowskich; +Halinę Kaleta z ok. im., cr. Kaletów, Adamczyków, Ciarachów, Sikorów, Dzikowskich, Brzostowskich, Władysława Borsa, Andrzeja Gwiazdę, Julię i Stanisława Ziomków; +Grzegorza Czajkowskiego w 2 r. śm.; +Karolinę i Mariana Laskus, cr. Zgódka, Laskus, Jaglińskich i Gruba; +Helenę i Stefana Wojtczak, Rozalię i Władysława Wojtczak; +Annę Czajkowską i Tadeusza Wlazło (intencja mieszkańców Woli Pniewskiej); +Halinę z ok. im., Helenę, Stanisławę i Edwarda Skarzyńskich, dz. Czerwińskich i dz. Skarzyńskich.

Niedziela : 9.00- +Tadeusza i Janinę Jończyk.

11.30- Za Parafian; +Tadeusza w 18 r. śm., Janinę i Eugeniusza Witosińskich; +Danutę Czarnecką (int. Bielanek z Jeziórki); Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla pp. Doroty i Dariusza Karpackich w 30-tą r. ślubu.

16.00- +Mariannę w 13 r. śm. I Kazimierza w 9 r. śm. Prusów; +Władysława Karbowiaka z ok. im., Mariannę i Ignacego Karbowiak, Adelę i Jana Kowalskich oraz zmarłych z rodziny.

2. Do nabycia jest kolejny numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Niedzieli.

3. W tym tygodniu przypada I-szy Piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17.30 i I-sza sobota miesiąca - różaniec i spowiedź o godz. 17.30.

4. Dzisiejsza taca, w ostatnią niedzielę miesiąca, przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii.

5. Zapowiedzi przedślubne: Daniel – Marek Maciak, kawaler z Par. Św. Maksymiliana Kolbe w Szczukach i Justyna- Monika Ziomek, panna z Woli Grabskiej, par. tutejszej (23/06 i 30/06. 2019r)